KnitPro Symfonie normaalipituiset vaihtopäät
Algunos modelos de este producto están disponibles. La entrega de este producto es de immediately si disponible en stock. En caso contrario es de 15 - 30 días desde el pedido. La fiabilidad de la estimación es bueno.
Disponibilidad
Notifíquenme cuando este producto esté disponible
Opiniones
| Valoración general | (11 opiniones) |
Descripción
Symfonie-sarja on ehdottomasti Knit Pro:n puikkojen klassikkoja. Upeasti värjätyt koivupuikot ovat mielyttävän tuntuiset ja lämpimät käteen. Puikot ovat kevyet ja kestävät. Pyöröpuikon saat aikaiseksi kun kierrät vaihtopään erilliseen kaapeliin.
Lyhyellä vaihtopäällä saat 40 cm pitkän pyöröpuikon kun kiinnität sen 40 cm kaapeliin. Voit käyttää lyhyttä vaihtopäätä myös muun mittaisten kaapeleiden kanssa (50-150 cm), mutta tällöin pyöröpuikosta ei tule niin pitkää kuin kaapelin pituudeksi on merkitty. Kaapelit (mustat ja värilliset) ovat myynnissä erikseen.
Peso
0,05 kg(Incluye el peso del embalaje)
Porcentaje de devoluciones
0.00
País de origen
ComentariosAñadir comentario
Marca
Productos usualmente pedidos con este producto

