Prodotti‪» Kotiin‪» Camera da letto‪» Cuscini ja coperte‪» Coperte ja torkkupeitot‪» Joutsen‪» Syli‪»

Joutsen Syli untuvapeitto. Superlämmin. 150x210 cm.

Joutsen Syli untuvapeitto. Superlämmin. 150x210 cm.

Joutsen Syli untuvapeitto. Superlämmin. 150x210 cm.
Joutsen Syli untuvapeitto. Superlämmin. 150x210 cm.
Joutsen Syli untuvapeitto. Superlämmin. 150x210 cm.
Joutsen Syli untuvapeitto. Superlämmin. 150x210 cm.

Prezzo
465,00 + costi di consegna
Il prezzo IVA inclusa 25.5 %


Quantità
pz


Tempo di consegna approssimativo 3 - 15 giorni.
Joensuun Taitokortteli POP-UP Pe 16.10. 10-17 ja La 17.10. 10-160 pz, solo ritiro
Negozio0 pz
Disponibile subito su negozio online0 pz

Disponibilità
Il prodotto è temporaneamente esaurito. Approssimativamente 3 - 15 giorni dall'ordine, al più presto 12.10.2026. L'affidabilità della stima è buono.

Disponibilità
Avvisatemi quando questo prodotto è disponibile


Descrizione del prodotto


Kotimaisen Joutsenen valmistamaa superlämmintä Syli- untuvapeittoa suosittelemme lämpimästi myös omille tuttavillemme. Olitko jo ajatellut, ettet koskaan löydä tarpeeksi lämmintä peittoa? Tässä on nyt kaikkein lämpimin untuvapeitto, joka pitää huolen ettei kylmästä tarvitse kärsiä edes talven kylmimpinä aikoina. Peitto ei ole ainoastaan lämmin vaan lisäksi supermuhkea. Sen kauniisti kumpuilevat untuvalokerot saavat vuoteesi näyttämään uskomattoman houkuttelevalta pesäpaikalta. Jos haluat pitää kylmän loitolla, älä epäröi vaan hanki nyt tästä luotettava unikaveri.


Joutsen- vuodevaatteissa on käytetty perusteellisesti puhdistettua ja allergisoimatonta untuvaa. Tuotteille on myönnetty Allergia-, Iho- ja Astmaliiton tunnus. Tuotteet valmistetaan Riihimäellä.

Tuotetiedot:

Kangas: 100% Puuvillabatisti | Lankaluku 330

Lämpötaso: Lämmin

Täyte: 850 g, 90% Untuva, 10% Pieni höyhen

Koko: 150 x 210 cm

Paino: 1,674 kg


La dimensione approssimativa dell'imballo o le dimensioni della confezione del prodotto sono 600 x 600 x 300 mm.


Peso
1,674 kg
(con l'imballaggio 1,7 kg)


Commenti
Aggiungi commento

Marca